Kiirlaenud Meditsiinilisteks Hädaolukordadeks: Kuhu Pöörduda

Meditsiinilised hädaolukorrad võivad juhtuda siis, kui te neid kõige vähem ootate. Alates halvast kukkumisest, mis vajas operatsiooni, kuni äkilise haiguseni, mis vajab kallist ravi, kaasnevad meditsiiniprobleemidega sageli üllatavalt suured arved. Kui teil pole piisavalt sääste või head tervisekindlustust, võib teil olla raskusi nende arvete tasumisega.

Erakorralise meditsiini kulude katmiseks on üks võimalik lahendus eralaen. Eraisikulaenud annavad juurdepääsu kindlale rahasummale, mille maksate kindla tagasimaksetähtaja jooksul igakuiste maksetena tagasi. Need laenud pakuvad raha kiiremini kui alternatiivid, nagu meditsiinilised ühisrahastuskampaaniad.

Kuid mitte kõik isiklikud laenud pole meditsiiniliste hädaolukordade jaoks mõistlikud. Peate leidma õige laenu mõistlike intressimäärade ja tasudega. Selles artiklis uuritakse erakorraliste meditsiiniliste olukordade katmiseks parimaid kiirlaenu võimalusi.

Hädaabilaenu võimaluste hindamine

Mitut tüüpi laenuandjad pakuvad erakorralisi eralaene, sealhulgas:

 1. – Interneti-laenuandjad, nagu LendingPoint ja Lightstream
 2. – Pangad ja krediidiühistud
 3. – Peer-to-peer laenuturud, nagu Prosper

Laenude võrdlemisel pöörake tähelepanu:

Kiirus

Kiireloomuliste meditsiiniliste olukordade jaoks on teil vaja võimalikult kiiresti juurdepääsu rahalistele vahenditele. Parimad laenuandjad teevad peaaegu koheseid otsuseid ja rahastavad laene ühe tööpäeva jooksul pärast kinnitamist. Mõnikord on saadaval ka sama päeva rahastamine. Veenduge, et valite mainekas laenuandja, kes ei piira tagatiste sõlmimist.

Laenusummad

Laenu piisavalt, et katta oma kulud. Ravilaenud ulatuvad sageli 1000 kuni 100 000 dollarini. Teie laenusumma sõltub teie sissetulekust, krediidiskoorist ja olemasolevatest võlakohustustest.

Hinnad ja tasud

Keskenduge laenuandjatele, kes pakuvad konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja madalaid (või üldse mitte) algatamistasusid. See aitab hoida kogu laenukulusid madalal. Tugevad krediidiskoorid vahemikus hea kuni suurepärane (690+) kvalifitseeruvad teile meditsiinilise eralaenu parimate intressimääradega.

Parimad kiirlaenud

Neid kriteeriume silmas pidades on siin peamised soovitatavad laenuandjad, mida kiirrahastamise ravilaenu puhul kaaluda:

Valgusvoog

 •  Konkurentsivõimelised fikseeritud intressimäärad alates 5,99% APR
 •  Laenusummad kuni 100 000 dollarit
 •  Saadaval on rahastamine samal päeval
 •  Tasud puuduvad

SunTrust Banki pakutav Lightstream on suurepärane võimalus hea krediidiskooriga (tavaliselt 700+ krediidiskooriga) laenuvõtjatele. Laenutulu kantakse pärast kinnitamist kiiresti otse teie pangakontole.

Laenupunkt

 •  Fikseeritud intressimäärad kuni 6,99% APR
 •  Laenusummad 2000–36 500 dollarit
 •  Järgmise päeva rahastamine
 •  Algtasud 0% kuni 6%

LendingPointi eralaenud rahastatakse kiiresti, raha laekub teie pangakontole kõigest 24 tunni jooksul pärast kinnitamist. Nad töötavad erinevate krediidiskooridega, kuid madalaimate intressimäärade ja tasude saamiseks vajate head krediiti.

Edu

 •  Kursused 5,99% kuni 35,99% APR
 •  2000–40 000 dollari laenud
 •  1-7 päeva rahastus
 •  Algtasud 1% kuni 5%

Võrdlaenuandjana suudab Prosper teid kiiresti sobitada üksikute investoritega, kes soovivad teie laenu rahastada. Kiirus on erinev, kuid rahastamine toimub tavaliselt nädala jooksul. Teie krediidiskoor määrab teie laenutingimused.

Alternatiivid uurimiseks

Kui vajate kohe raha ja te ei kvalifitseeru madala intressimääraga eralaenu saamiseks, on siin kaks viimast võimalust, mida kaaluda:

Krediitkaardid

Saldo ülekanne või madala APR-iga krediitkaardid võimaldavad tasuda ravikulusid aja jooksul, intressivabalt. Veenduge, et suudate saldo välja maksta enne soodusperioodide lõppu ja kõrgete intresside algust.

Mittetulundusühingud

Sellised rühmad nagu ModestNeeds.org pakuvad rahalist abi ja 0% intressiga laene, et katta raskustes perede hädaabikulusid. Summad on väikesed, kuid tasub uurida, kui teil on tõesti abi.

Alumine rida

Alates Lightstreami paindlikest tingimustest kuni LendingPointi kiire rahastamiseni – õige erakorralise meditsiini laen muudab ootamatute kulude katmise paremini hallatavaks. Võrrelge mitut laenuandjat, et leida oma olukorra ja eelarve jaoks parim laen. Pärast heakskiitu tegutsege kiiresti, et raha kiiresti kätte saada.

Scroll to Top